917269702010758

Rozpracovaný text e-mailu ke zpětné vazbě do kurzu Prodávejte jako hvězda...


Cíl: Technika k hodnotám, co je pro vás v pracovním životě důležité, co vám dává smysl

Vedlejší cíl: prosba o vyplnění dotazníku pro ženy, které řeší, jakou práci dělat po skončení rodičovské dovolené


Předmět: Představte si, že je rok 2222.

Krásný den, dneska mám pro vás techniku, která vám pomůže ujasnit si, co opravdu byste chtěla svou prací dokázat. Co vám dává smysl.

Zastavte se, udělejte si pohodu a vezměte k ruce papír a pastelky.

Představte si, že je rok 2222 a ve vašem rodném městě/vesnici visí v místním muzeu váš portrét. Průvodce, který provádí návštěvníky, se u vašeho portrétu zastaví a říká:

"Toto byla velice důležitá žena našeho města/vesnice, velmi si jí vážíme a vzpomínáme na ni. Proslavila se tím, že:

...

Místo třech teček doplňte, čím byste se chtěla proslavit, celosvětově nebo třeba jen ve vašem nejbližším okolí. Co by měl o vás průvodce říct, abyste byla spokojená, že jste svůj pracovní život prožila smysluplně?

Jaký je to pocit, když se díváte na svou stopu, kterou chcete zanechat světu? Kde v těle ten pocit cítíte? Kdyby mohl mít barvu, jaká by to byla?

Když budete mít chuť, vezměte si papír a pastelky (případně barvy, podle toho, jak se chcete výtvarně rozšoupnout), a nakreslete si tento pocit. Jakkoliv. Všechno je správně, naslouchejte si. Vystavte si obrázek na viditelné místo a kdykoliv se na něj podíváte, bude vám připomínat váš přínos i související příjemné pocity.

Ale nezůstaňme jen u snění... Jaký nejmenší krok můžete udělat ještě dnes, abyste dosáhla svého záměru?

Jsem moc zvědavá, co o vás řekne průvodce v roce 2222. Napište mi to, moc ráda se kochám pozitivními záměry. :) 


S nadšením i pokorou

Iva


P.S.: Jste doma s dětmi a řešíte, jakou práci budete dělat po skončení rodičovské?

Jestli ano, chtěla bych vás poprosit vyplnění kratičkého dotazníku. Odpovědi mi pomůžou vylepšit tvořivý koučink, aby vás co nejvíc podpořil na vaší kariérní cestě. Jako poděkování nabízím možnost vyhrát online tvořivý kariérní koučink (75 minut) se mnou, kde si s využitím kreslení zmapujete své silné stránky a ujasníte cestu, jak je využít ve své práci. 

Dotazník vyplňte klidně hned, zabere vám chvilku, nejpozději prosím do úterý 7. června 2022. Výherkyni oznámím v dalším newsletteru, který vám pošlu do 15. června.  

K dotazníku přejděte tudy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdFcN-c0u6fu5kS_0xO1q_6ITs0sFAzr3jaDKi9bfepOXgHJg/viewform?fbclid=IwAR3uQLs4qfi8iPyNAgru1_6g32fJCK9R13onb1CMOBwHkjI_Z-3ZT1NTtec

Moc děkuju!