Rozpracovaný text emailové sekvence ke zpětné vazbě do kurzu Hvězda...

Jsem emailový začátečník, chtěla bych poslat 2 e-maily, jeden pro stažení magnetu a druhý 3 dny po odeslání prvního emailu.


Emailová sekvence po stažení pracovních listů "10 tvořivých způsobů, jak si jednoduše posvítit na své vnitřní poklady"

1. e-mail

Předmět: Je to tady, tvořivé pracovní listy už k vám letí!

Milé tvořivé průzkumnice,

mám velkou radost, že jste se rozhodly posvítit si na své vnitřní zapomenuté poklady a obohacovat tak sebe i svět kolem vás!

Klikněte na tento odkaz a stáhněte si materiály do svého počítače nebo mobilu. Připravte si příjemné prostředí, dobrý nápoj, otevřete si soubor a pusťte se s chutí do tvoření i objevování svých vnitřních diamantů. 😊

Jako základní pomůcky vám postačí papír, pero (propiska) a pastelky - to, co máte běžně doma. V pdfku vám pak popisuju další výtvarné potřeby, které by se vám mohly při práci hodit, ale určitě si vystačíte i s pastelkami. 😉

V příštím mailu ještě popíšu, jak můžete pracovní listy využít v dalším sebepoznávání a odhalování svých specifických talentů.

Žijte tvořivě

Iva

P.S.: Jestli máte ve svém okolí další ženy, které láká kreativní cestou objevovat své vnitřní dary a plně rozkvést, pošlete jim odkaz na stažení tvořivých pracovních listů. Bude úžasné, když budou moci odkrývat svou rozmanitost, posilovat důvěru v sebe i své schopnosti a šířit svou radost dál.


2. e-mail

Předmět: 3 pomocnice, které vám posvítí na cestu

Milé tvořivé průzkumnice,

jak pokračuje vaše objevitelská cesta za vnitřními drahokamy?

Ráda bych vás na ní ještě víc podpořila, a tak vám dávám do rukou další nástroje, kterými můžete své dary víc povytáhnout na světlo.

Těmito pomocnicemi jsou, stejně jako v koučinku, otázky. Protože jen ten, kdo se ptá, může najít odpovědi. Přečtěte si postupně všechny tři a ke každé si napište prvních 5 věcí, které vás k nim napadnou, nic nehodnoťte, prostě jen pište. 😊

1. Jaké činnosti jste dělaly rády jako malé děti?

2. Jaké činnosti děláte rády teď?

3. U každé činnosti si ještě odpovězte na otázky: Proč jste tyto činnosti dělaly/ děláte rády? Co přesně vám to přináší?

Odpovědi na tyto otázky si připište do tvořivých pracovních listů k 10. technice a zahrňte je do celkového zhodnocení svých vnitřních pokladů.

Tvoření a prozkoumávání zdar!

Iva

P.S.: Jsem moc zvědavá, jak se vám daří při objevování a jaké drahokamy jste v sobě zatím odkryly. Odpovězte mi na tento email nebo posdílejte na stránce Iva Tichá: tvořivý koučink pro ženy pod úvodním příspěvkem. Už teď se těším na vaše postřehy. 😊