O mně

Odkryjte své zdroje, tvořte a rozkveťte

Cítíte, že byste chtěla víc využívat své dary a talenty a prožívat větší uspokojení z toho, co děláte?

Poznejte své silné stránky, rozviňte je, tvořte a obohaťte tím sebe i svět kolem vás.


V co věřím?

Důvěřuju člověku a životu. Věřím v člověka a jeho schopnost rozkvést za jakýchkoliv podmínek. Věřím v život, rovnováhu (harmonii) a že změna je vždy možná. Pozor, je to nakažlivé :)

Proč koučování se mnou?


Pokládám otázky, které vás posunou dál. 

Jsem certifikovanou koučkou (akreditace MŠMT, AKOR) a vycházím z tradičního whitmorovského koučovacího modelu GROW, který doplňuji výtvarnými a NLP prvky. Tyto techniky podpoří vaši mysl v soustředění, tvořivé práci a nalezení nových řešení.

Mám ráda artefiletiku (jsem členkou České arteterapeutické asociace, 1 rok studia arteterapie na PedF MUNI), která se zaměřuje na využívání účinků výtvarného tvoření při rozvoji osobnosti a kreativity. Výtvarné techniky používám i při koučinku, protože velmi dobře podporují vaši představivost - co si dokážete představit, toho můžete taky dosáhnout.

Více než 10 let jsem jako manažerka nebo konzultantka pomáhala lidem v organizacích (neziskové organizace, školy, veřejná správa) realizovat projekty, rozvíjet jejich kariéru, dovednosti a kompetence a dále se vzdělávat - rozumím tak dobře vašim pracovním projektům, plánování kariéry nebo slaďování profesního a osobního života.

Vystudovala jsem Fakultu sociálních studií MUNI (obor Sociální práce), vždy jsem se zajímala o lidi, svět, mezilidské vztahy, komunikaci, psychologii a osobní rozvoj - umím se na vás naladit a dát vám prostor mluvit.

Jsem maminkou tří dětí (7 let, 5 roků a miminko) a ženou svého muže, což beru jako nejvyšší školu osobního rozvoje :) - dokážu se tak vcítit do témat fungování rodiny a partnerského života.

Patřím mezi 20% vysoce citlivých lidí - pokud patříte taky mezi ty vnímavé, dokážu pochopit, jaké výzvy můžete občas zažívat v práci nebo osobním životě.

Jsem cílevědomá a jdu si za svými sny - moc ráda v tom podpořím i vás :)


Co mám ráda?

Sebe :)

Svého muže a děti, hluboké, osvěžující a nakopávací rozhovory s lidmi.

Plavání na znak, slunečno a větrno, vycházky na kopec a rozhlížení se po krajině, Valašsko a frgály.

Vyjadřování pocitů obličejem, tancem nebo třeba zapouštěním anilinek na mokrém papíru.

Důvěru :)