Práce jako malovaná

letní tvořivý kariérní koučink


Objevte své silné stránky i talenty a obtiskněte je do vaší práce snů

 

Využijte letního času pro tvořivý koučink a vyběhněte naproti své ideální kariéře


 • Jste celá nesvá, když pomyslíte na to, co budete dělat po skončení rodičovské?
 • Nechcete se vracet do původní práce, ale ještě nevíte, čím jiným se živit?
 • Cítíte se nejistě po dlouhé době pracovní přestávky?
 • Možná vám něco brání otevřít se možnostem, jak vydělávat tím, co vám dává smysl?Poznejte své silné stránky, zjistěte, která práce vám dává smysl a naplánujte si první akční kroky ke své ideální kariéře.  • Objevte znovu své osobité dary a talenty.
 • Ujasněte si své hodnoty i činnosti, které vám dávají hlubší smysl, energii a pohání vás dál.
 • Zjistěte, co napsat do životopisu i jaké své kvality prezentovat před zaměstnavatelem nebo klienty
 • Zmapujte si své dosavadní úspěchy i cestu, jak je dál využít.
 • Získejte větší sebedůvěru a odvahu dělat to, co vás baví a naplňuje.
 • Sestavte si první akční kroky k vaší vysněné práci.   


Zažijte letní tvořivý kariérní koučink a udělejte první krok k vaší práci snů.

Obohatíte tím sebe i svět kolem vás. :)

Jak a kde probíhá koučování?

 • Letní koučink probíhá v srpnu.
 • Koučování probíhá online přes Google Meet. Budete potřebovat papír, psací potřeby a pastelky.
 • Já vás budu provázet otázkami, vy budete kreslit, psát si poznámky. Zmapujete si tak své nejvýraznější dary i talenty a naplánujete první kroky, jak je uplatnit ve své práci.  
 • Obrázek vám pak poslouží jako barevná kotva, ke které se budete moci kdykoliv vrátit.
 • Po skončení koučinku vám pošlu krátké písemné shrnutí, které vás podpoří při další samostatné práci.

Délka a cena koučinku

Tvořivý kariérní koučink 75 minut

750 Kč

Reference

"Ještě teď se ke kariérnímu stromu vracím jednou za pár dnů a vždy si uvědomím to nádherné barevné propojení a ukotvení. Můj strom je krásný a jsem moc šťastná, že jsem, kdo jsem. Se všemi svými hodnotami, vlastnostmi, schopnostmi, dovednostmi a úspěchy se teď vidím jako celistvá a dokonalá bytost.

Kariérní koučink s Ivou mi přinesl jiný pohled na sebe sama a svůj business. Během setkání se mi vše krásně propojilo a vše do sebe zapadlo nenásilným a hravým způsobem."

Betka Podstavská Haaker 

www.betaprojekt.cz

"Koučování mi doslova obrátilo myšlení a díky němu jsem se vrhla na úplně jiné téma svého kurzu, než jsem původně zamýšlela. Koučink mi pomohl odhalit silné stránky, které jsem příliš nevnímala a díky tomu jsem mohla nasměrovat své podnikání tím správným směrem. Celé setkání bylo velmi příjemné - Iva dokáže klást ty správné otázky, které nutí k přemýšlení a zároveň vedou k uvědomění. Moc děkuji a vřele doporučuji!"

Simone Štreklová

designérka

"Setkání mi poskytlo čas, abych si uvědomila jaké jsou moje silné stránky, jaká jsem, co jsou moje hodnoty, v čem jsem dobrá a co všechno jsem už v životě dokázala. Přineslo mi větší sebedůvěru a posílilo vědomí mé vlastní hodnoty. Na papíře jsem jako na dlani uviděla svoje úspěchy a vítězství, která jsem dokázala.

Setkání s Ivou bych doporučila všem podnikatelkám, které se ve svých službách ještě trochu hledají nebo těm, které chtějí změnit, případně rozšířit svoji nabídku. Iva mi po setkání poslala shrnutí, které je šikovným doplněním toho, co jsem si zapsala sama."

Jana Hájková

průvodkyně mořem facebookové reklamy

"Tvořivý koučink s paní Ivou je skvělá příležitost na cestě sebepoznání a objevení svého záměru. Líbí se mi její celková práce, ať už její empatický přístup, způsob dotazování a metoda, kterou používá při práci s klientkou. Obrovsky oceňuji přehledné písemné shrnutí s jednotlivými akčními kroky, takže se Vám snadno bude při samostatné práci o to snáz postupovat. Vřele práci paní Ivy doporučuji."

Pavlína Bednářová

Na co se často ptáte

 • Musím umět kreslit?

Pro tvořivý koučink nemusíte mít žádné umělecké nadání. Nejde o to vytvořit výtvarné dílo, ale pomocí výtvarných technik podpořit vaši kreativitu a odkrýt co nejbohatší paletu možností řešení vaší situace. Na druhou stranu je dobré být otevřená tomu si tvořivý koučink alespoň vyzkoušet :).

 • Poradíte mi, co mám dělat?

Jako koučka vám neporadím ani nebudu podsouvat, co máte dělat. Metoda koučování vychází z toho, že nejlepším odborníkem na svůj život je člověk sám, protože se zná nejlíp. Navíc, k řešením, která vzejdou z jeho vlastní hlavy, cítí větší motivaci je začít dělat.

 • Může koučink nahradit psychoterapii?

Koučink neradí ani neurčuje, jak máte žít. Pouze vás provází. Postavení vás a koučky je ve všech ohledech rovnocenné. Koučink neznamená náhradu žádné lékařské péče a nenahrazuje ani péči psychoterapeutickou.

Potřebujete se ještě na něco zeptat?

Napište mi na koucink@ivaticha.cz

Chci se objednat na tvořivý kariérní koučink

Vyplňte prosím údaje a já se vám co nejdříve ozvu s nabídkou termínů.


Těším se na společnou plavbu. :)

Iva