Rozpracovaný text magnetu ke zpětné vazbě do kurzu Hvězda, na webu je jen v pracovní verzi, hotový bude zdarma ke stažení ve formě pdf.

Zatím prosím o zpětnou vazbu jen k textu. Grafiku budu řešit, až budu mít finální verzi textu. Děkuji :)  Iva


10 tvořivých způsobů, jak si posvítit na vnitřní zapomenuté poklady


Odkryjte své silné stránky a začněte dělat to, co vás opravdu baví a naplňuje.

pracovní listy pro ženy

Ujasníte si, jaké jsou vaše nejzářivější drahokamy, získáte větší sebedůvěru a odvahu jít vstříc změnám, které vás už volají.

***Uvodní motivace

10 tvořivých technik

Vyhodnocení


Nabídka placené spolupráce

***

Své nejvýraznější dary teď znáte. I tak se může stát, že vám teď všechno ještě nemusí dávat smysl. Možná cítíte, že byste potřebovaly získat nad tím vším více nadhledu nebo motivace k tomu, aby se vaše talenty opravdu plně projevily i v pracovním životě. Je to v pořádku. Když chceme udělat nějaký nový nebo odvážný krok, vědomí toho, že v tom neplaveme samy a cítíme podporu, výrazně zvyšuje naše šance na úspěch.          

A proto, jestli zjistíte, že byste chtěly na své cestě ještě více podpořit, ráda vás na ní doprovodím.

Někdy nemusíme nebo už nechceme za každou cenu všechno zvládnout samy. :)  


Jak vás můžu podpořit?

Nachystala jsem pro vás balíček 3 online tvořivě koučovacích setkání, během kterých:

  • se podíváme na vaše osobité dary a talenty zblízka a vy se tak lépe rozhodnete, kterým směrem se chcete dál rozvíjet, 
  • učešete si myšlenky a určíte si směr, kterým se chcete ve svém životě vydat,
  • získáte větší sebedůvěru a odvahu dělat to, co vás baví a naplňuje,
  • odkryjete všechny své zdroje, které vám posvítí na cestu.

***

Jak konkrétně vypadá propojení koučinku a tvoření?

Tvořivý koučink propojuje cílené koučovací otázky s výtvarnými technikami. Během rozhovoru se vás ptám a vy kreslíte nebo malujete, a tím podporujete vaši mysl v co nejlepší kreativní práci. Protože co si vaše mysl dokáže představit, toho můžete taky dosáhnout. :)

Nejde o to, jak bude obrázek vypadat, ale jde o samotný proces malování nebo kreslení, který vám pomůže se napojit na vaši intuitivní, kreativní část mozku. Tvořivý koučink tak posiluje spolupráci vaší levé (logické) a pravé (tvořivé) hemisféry, což vám umožní dobrat se toho nejlepšího řešení.

Online koučování probíhá přes Zoom (případně Skype, Messenger), trvá 75 minut a potkáme se vždycky jednou za 14 dnů. Z koučinku si kromě utříděných myšlenek odnesete akční plán kroků do příštího setkání. Budete potřebovat papír, psací potřeby a pastelky. Další výtvarné potřeby nejsou nutné, ale jsou vítané: např. prašné pastely, fixy, voskovky, vodové barvy (anilinky), tvrdší papír, podle toho, co máte doma. ;)

***

Reference žen, které tvořivý koučink podpořil v řešení jejich pracovních nebo osobních témat, najdete tady: https://www.ivaticha.cz/reference/

Koučink vám umožní se pomocí cílených otázek a výtvarných technik podívat na své silné stránky více do hloubky, přijít na to, jak je více využívat a odvážně a s chutí udělat první kroky k jejich plnému projevení ve vašem životě. Zvýhodněná zaváděcí cena balíčku 3 setkání je 1 750 Kč. Více informací najdete na stránce: https://www.ivaticha.cz/tvorivykoucink/

***

Budu moc ráda, když mi napíšete, kterých svých 5 vnitřních pokladů jste pomocí tvořivých pracovních listů objevily. A jestli vás napadnou jakékoliv otázky k jednotlivým cvičením nebo vás zajímá ještě více podrobněji, co od tvořivého koučování můžete očekávat, napište mi na koucink@ivaticha.cz. Těším se na vás :) 

Iva Tichá