Tvořivý kariérový koučink

Objevte své silné stránky i talenty a obtiskněte je do vaší práce snů

 

Vykročte ještě dnes naproti své nové kariéře


 • Přemýšlíte o změně práce?
 • Rozhodujete se, co budete dělat po skončení rodičovské?
 • Nechcete se vracet do původní práce, ale ještě nevíte, čím jiným se živit?
 • Cítíte se nejistě po delší pracovní pauze?


Poznejte své silné stránky, zjistěte, která práce vám dává smysl a naplánujte si první akční kroky ke své ideální kariéře.  • Prozkoumejte své osobité dary a talenty.
 • Ujasněte si své hodnoty i činnosti, které vám dávají hlubší smysl, energii a pohání vás dál.
 • Zjistěte, co napsat do životopisu i jaké své kvality prezentovat před zaměstnavatelem nebo klienty
 • Zmapujte si své dosavadní úspěchy i cestu, jak je dál využít.
 • Získejte větší sebedůvěru a odvahu dělat to, co vás baví a naplňuje.
 • Sestavte si první akční kroky k vaší nové práci.   


Zažijte tvořivý kariérový koučink a udělejte první krok k vaší nové práci.

Obohatíte tím sebe i svět kolem vás. Jak a kde probíhá kariérový koučink?

 • Konzultace online probíhá přes Google Meet. Budete potřebovat papír, psací potřeby a pastelky.
 • Konzultace naživo probíhá v Litovli a Olomouci. Budete potřebovat pouze psací potřeby a sešit na poznámky. Ostatní výtvarné potřeby zajistím já.
 • Já vás budu provázet otázkami, vy budete kreslit, psát si poznámky. Zmapujete si tak své nejvýraznější dary i talenty a naplánujete první kroky, jak je uplatnit ve své práci. Obrázek vám pak poslouží jako barevná kotva, ke které se budete moci kdykoliv vrátit.
 • V případě zájmu doplním tipy z oblasti kariérového poradenství dle vaší aktuální profesní situace a potřeb.
 • Po skončení konzultace vám pošlu krátké písemné shrnutí, které vás podpoří při další samostatné práci.

Délka a cena konzultace

Tvořivý kariérový koučink 75 minut

950 Kč

Reference

"Ještě teď se ke kariérnímu stromu vracím jednou za pár dnů a vždy si uvědomím to nádherné barevné propojení a ukotvení. Můj strom je krásný a jsem moc šťastná, že jsem, kdo jsem. Se všemi svými hodnotami, vlastnostmi, schopnostmi, dovednostmi a úspěchy se teď vidím jako celistvá a dokonalá bytost.

Kariérní koučink s Ivou mi přinesl jiný pohled na sebe sama a svůj business. Během setkání se mi vše krásně propojilo a vše do sebe zapadlo nenásilným a hravým způsobem."

Betka Podstavská Haaker 

www.betaprojekt.cz

"Koučování mi doslova obrátilo myšlení a díky němu jsem se vrhla na úplně jiné téma svého kurzu, než jsem původně zamýšlela. Koučink mi pomohl odhalit silné stránky, které jsem příliš nevnímala a díky tomu jsem mohla nasměrovat své podnikání tím správným směrem. Celé setkání bylo velmi příjemné - Iva dokáže klást ty správné otázky, které nutí k přemýšlení a zároveň vedou k uvědomění. Moc děkuji a vřele doporučuji!"

Simone Štreklová

designérka

"Setkání mi poskytlo čas, abych si uvědomila jaké jsou moje silné stránky, jaká jsem, co jsou moje hodnoty, v čem jsem dobrá a co všechno jsem už v životě dokázala. Přineslo mi větší sebedůvěru a posílilo vědomí mé vlastní hodnoty. Na papíře jsem jako na dlani uviděla svoje úspěchy a vítězství, která jsem dokázala.

Setkání s Ivou bych doporučila všem podnikatelkám, které se ve svých službách ještě trochu hledají nebo těm, které chtějí změnit, případně rozšířit svoji nabídku. Iva mi po setkání poslala shrnutí, které je šikovným doplněním toho, co jsem si zapsala sama."

Jana Hájková

průvodkyně mořem facebookové reklamy

"Tvořivý koučink s paní Ivou je skvělá příležitost na cestě sebepoznání a objevení svého záměru. Líbí se mi její celková práce, ať už její empatický přístup, způsob dotazování a metoda, kterou používá při práci s klientkou. Obrovsky oceňuji přehledné písemné shrnutí s jednotlivými akčními kroky, takže se Vám snadno bude při samostatné práci o to snáz postupovat. Vřele práci paní Ivy doporučuji."

Pavlína Bednářová


Na co se často ptáte

 • Musím umět kreslit?

Pro tvořivý koučink nemusíte mít žádné umělecké nadání. Nejde o to vytvořit výtvarné dílo, ale pomocí výtvarných technik podpořit vaši kreativitu a odkrýt co nejbohatší paletu možností řešení vaší situace. Na druhou stranu je dobré být otevřená tomu si tvořivý koučink alespoň vyzkoušet :).

 • Poradíte mi, co mám dělat?

Jako koučka vám neporadím ani nebudu podsouvat, co máte dělat. Metoda koučování vychází z toho, že nejlepším odborníkem na svůj život je člověk sám, protože se zná nejlíp. Navíc, k řešením, která vzejdou z jeho vlastní hlavy, cítí větší motivaci je začít dělat. Z hlediska kariérového poradenství však nabízím tipy, jak a kde najít práci, možnosti sebeprezentace, jak napsat CV a motivační dopis, příprava na pohovor, jak rozjet vlastní projekt apod. Záleží na vaší aktuální profesní situaci a potřebách.  

 • Může koučink nahradit psychoterapii?

Koučink neradí ani neurčuje, jak máte žít. Pouze vás provází. Postavení vás a koučky je ve všech ohledech rovnocenné. Koučink neznamená náhradu žádné lékařské péče a nenahrazuje ani péči psychoterapeutickou.

Potřebujete se ještě na něco zeptat?

Napište mi na koucink@ivaticha.cz

Chci si rezervovat tvořivý kariérový koučink

Vyplňte prosím své údaje a téma, které teď nejvíc řešíte.


Těším se na společné setkání. :)

Iva