kariérový workshop

Kam dál
po rodičovské?


6. dubna 2024 v Olomouci

 

 • Nevíte, jakou práci dělat po skončení rodičovské?
 • Rozhodujete se, co dál po delší pracovní pauze?
 • Nechcete se vracet do původní práce, ale ještě nevíte, čím jiným se živit?
 • Chtěla byste pracovat a mít zároveň prostor pro sebe i rodinu?Pak přijďte na workshop a naplánujte si svou další kariérní cestu.Co si odnesete?

 • Uděláte si přehled o svých schopnostech a dovednostech.
 • Ujasníte si, jaké činnosti vás naplňují a dávají smysl.
 • Prozkoumáte, jak prakticky využít své silné stránky v konkrétní pracovní činnosti.
 • Uvědomíte si, co vám brání v postupu a poznáte možnosti, jak to překonat.
 • Zjistíte, co napsat do životopisu i jaké své kvality prezentovat před zaměstnavatelem nebo klienty.
 • Sestavíte si první akční kroky k vaší nové práci. 

Dopřejte si čas pro svůj profesní růst a udělejte první krok k práci, která vás bude bavit a naplňovat.


Kdy a kde workshop proběhne?


 • Datum: 6. dubna 2024 od 9 do 15 hodin
 • Místo: Centrum JÓGA ŽIVÁ Olomouc, Ostružnická 327/10, Olomouc
 • Cena v předprodeji do 26. února 2024: 790 Kč, poté 990 Kč
 • Počet míst na workshopu je omezen, registrace nutná
 • Přihlášky zasílejte do 26. března 2024 přes formulář v dolní části stránky
 • Pokud se potřebujete na cokoliv zeptat, napište mi na koucink@ivaticha.cz
Kdo vás bude provázet?

Mgr. Iva Tichá

kariérová koučka a poradkyně, konzultantka společensky prospěšných projektů


Podporuje ženy po rodičovské, aby dělaly práci, která je bude bavit a naplňovat. Využívá k tomu kariérový koučink, který často propojuje s kreslením a malováním. Zlepšováním postavení žen na trhu práce a slaďováním práce a rodiny se zabývá 10+ let. Působila v neziskových organizacích, na akademické půdě, ve státní sféře i jako OSVČ.


Pracovala na pozicích projektové a finanční manažerky sociálních i vzdělávacích projektů. 10+ let poskytuje konzultace a zpracovává hodnocení k projektovým záměrům. 4 roky se věnuje tvořivému kariérovému koučinku a provází ženy na jejich kariérní cestě, kreativní a hravou formou.

Mgr. Ing. Eliška Vondráčková

lektorka vzdělávacích kurzů

pro rodiče a osobní koučka


Za třicet let své profesní kariéry se díky jejímu osobnímu rozvoji i životním okolnostem několikrát rozhodovala "Jak v životě dál". Její profese se postupně měnila od desetiletého období, ve kterém se věnovala výchově svých tří synů, přes řadové pozice v organizacích poskytujících prorodinné služby a vedoucí pozice ve velké organizaci poskytující sociální služby až po práci lektorky, koučky a supervizorky "na volné noze".


Z osobní praxe zná nejistotu matky, která se cítí po letech péče o rodinu nesvá při nástupu do nového zaměstnání i pozici člověka zodpovědného za vedení téměř stočlenného pracovního týmu, jenž pravidelně při přijímacích pohovorech vybírá nejvhodnějšího uchazeče.

Co říkají ženy? 

Přečtěte si reakce žen, které se účastnily workshopu nebo se mnou prošly tvořivým kariérovým koučinkem:

 • ‚‚Workshop plyne příjemně jako poklidné povídání s kamarádkami, a na jeho konci, najednou, držíte v ruce hotový téměř byznys plán, víte, co chcete, víte, jak to udělat, a hned můžete začít!Nika K.
 • ‚‚Tento workshop bych doporučila všem, kdo chtějí vědět, jakým směrem se mají vydat při rozhodování, jakou práci si vybrat. Ale i těm, kdo chtějí získat o sobě nová uvědomění. Hodně mě potěšilo, že jsem se zamýšlela nad sebou, nad tím, jaká vlastně jsem a že teď vím, na čem bych u sebe chtěla ještě zapracovat. Na workshopu se mi taky líbilo, jaká pohoda tam mezi námi byla a hlavně skvělé lektorky." Denisa
 • ‚‚Toto byl můj první workshop a odcházím z něj pozitivně naladěna. Přístup lektorek i žen byl příjemný, pohodový a klidný (oproti chaosu, které zažívám denodenně se svými dětmi :D). Odnáším si klid, sebevědomí a odvahu." Hana
 • ‚‚Koučink mi pomohl odhalit silné stránky, které jsem příliš nevnímala a díky tomu jsem mohla nasměrovat své podnikání tím správným směrem." Simone Š.
 • ‚‚Setkání mi poskytlo čas, abych si uvědomila jaké jsou moje silné stránky, jaká jsem, co jsou moje hodnoty, v čem jsem dobrá a co všechno jsem už v životě dokázala." Jana H.
 • ‚‚Z koučinku jsem si odnesla přesné kroky, kam dál - a z toho mám radost, protože mi to otevírá nové obzory v mém životě." Kateřina M.
 • ‚‚Líbilo se mi, že jsem si díky koučinku mohla pojmenovat zásadní věci o sobě, mém nastavení a o tom, co vlastně chci. Líbil se mi styl práce i metoda použitá k odhalení potenciálu člověka." Pavlína B.

Jak to bude probíhat

Budeme pracovat ve 4 blocích s krátkými přestávkami a s hodinovou pauzou na oběd.

Na začátku proběhne krátké představení a pak se už pustíme do práce. Techniky jsou logické i kreativní, zahrnují koučovací otázky, vyplňování pracovních listů, drobné kreslení, diskusi v malých skupinkách, relaxaci a sestavení akčního plánu kroků. Míru kreativity i zapojení si určuje každá účastnice podle své chuti.

V průběhu workshopu si postupně ujasníte: 1) své schopnosti, znalosti a dovednosti, 2) své priority, které jsou pro váš profesní život důležité, 3) své pracovní možnosti + jak je můžete prakticky zrealizovat a 4) naplánujete si konkrétní kroky k vámi vybranému profesnímu cíli.


Co vše je zahrnuto v ceně

V ceně je zahrnuta účast na workshopu, pracovní listy a drobné občerstvení (káva, čaj, voda, džus, ovoce, oříšky, sušenky). Oběd v ceně zahrnut není, každá účastnice si jej vybírá sama podle svých chuťových preferencí (seznam restaurací v okolí máme pro vás připravený).  


Jak to na místě vypadá

Zdroj fotografií: jogaziva.cz/fotogalerie/; Centrum JÓGA ŽIVÁ Olomouc

Chci se přihlásit na workshop

registrace otevřena do 26. března 2024


Vyplňte prosím své údaje a já vám zašlu potvrzení o přijetí objednávky a registrace na workshop, platební údaje i bližší organizační informace ke konání workshopu.